Як підготуватися до МРТ?
Відповіді на популярні питання пацієнтів

Чи потрібно готуватися до МРТ?

Як правило, для стандартних МРТ-досліджень підготовка не потрібна. Напередодні та в день дослідження не можна наносити на зону обстеження креми, гелі, мазі, лікувальні пластирі.

Для специфічних видів МРТ (внутрішні органи, МРТ з контрастною речовиною і нестандартні ділянки) дійсно є детальні інструкції від нашого медичного персоналу. За цим посиланням можете з ними ознайомитися.

Що потрібно взяти з собою?

Документ, що підтверджує особу, а також документи, які відображають історію хвороби. Попередні результати, диски, висновки (КТ, МРТ, УЗД, рентген і т.д.) і максимально заповнене направлення з вказаною зоною обстеження і клінічним завданням.

Як мені одягнутися?

В виборі одягу віддайте перевагу гардеробу з відсутністю металевих елементів (блискавок, гудзиків, стразів, вишивок і т.п.). Не надягайте дорогі прикраси і не беріть особливо цінні речі. У центрі є спеціальні сейфи, якщо вам все-таки доведеться зберегти щось з перерахованого вище.

Записатися на обстеження

Чи можу я прийти не сам?

Враховуючи карантинні обмеження, що діють в нашій країні, просимо вас заходити в діагностичний центр без супроводу. Виняток: діти, вагітні та пацієнти з порушенням рухової або іншої активності. Обов’язково попередьте наших адміністраторів під час запису, якщо у вас або вашого пацієнта є порушення рухової активності. У цьому випадку ми зможемо організувати трансфер з парковки в хол центру на спеціальному обладнанні (лежача і сидяча каталки).

Скільки триватиме моє обстеження? Чому мене не обстежують відразу після прибуття в центр?

Загальний час обстеження починається з часу прибуття та включає в себе: опитування та оформлення документації, переодягання, сканування, очікування результатів. Чим більше зон дослідження, тим довший час сканування та більше зображень для вивчення і опису рентгенологами.

Чому я був у томографі недовго, а співробітники клініки орієнтували на необхідність знаходитися в центрі 2 години?

2 години – це орієнтовний час для опрацювання одного стандартного дослідження. Ми – медична організація, де можуть виникати позапланові ситуації, що ми і враховуємо. Частіше за все пацієнти отримують результати раніше, ніж за 2 години. На жаль, ми не можемо передбачити усі обставини прийому пацієнтів, інколи нас не орієнтують на актуальний стан пацієнта.

Чому минулий раз співробітники були дуже люб’язні, а сьогодні не такі усміхнені та привітні?

Наша команда звикла до позаштатних ситуацій, проте, дійсно наші співробітники інколи можуть виглядати менш усміхненими, а часом і стурбованими. Якщо ви помітили це, то скоріш за все вони відпрацювали або відпрацьовують прямо зараз якусь з непередбачуваних ситуацій.

Чому ви акцентуєте на наявності цілодобового анестезіологічного супроводу, а ваші анестезіологи лише вводять контрастну речовину?

Так, ми справді акцентуємо на цьому увагу. Анестезіологи та оснащення цілодобово готові до надання допомоги.

Записатися на обстеження

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393