інтернатура в м24
Інтернатура з радіології в М24

М24 – спеціалізовані центри МРТ та КТ діагностики з міжнародними стандартами якості, передовими технологіями та командою професіоналів.

З 2020 року діагностичні центри М24 є партнерами Київського медичного університету у підготовці майбутніх лікарів-радіологів. Завдяки цій співпраці інтерни-радіологи мають можливість здобути практичні навички у діагностичних центрах М24 та навчатися у найкращих фахівців сфери МРТ та КТ діагностики.

Місія діагностичних центрів М24

Допомогти лікарю встановити правильний діагноз та визначити найефективніший шлях до одужання пацієнта.

Результати досліджень, що виконуються в центрах мережі М24, надають лікарям діагностичну інформацію, необхідну для прийняття важливих для здоров’я і життя пацієнта медичних рішень.

Історія центрів діагностики М24 розпочалась в 2009 році. Від початку роботи покращення якості обстежень  – наше постійне завдання. У зв’язку з цим, нам приємно зазначити, що підтвердженням високого рівня якості МРТ та КТ обстежень в М24 є те, що результати досліджень, виконаних в М24, приймаються провідними зарубіжними спеціалістами.

25 травня 2021р. відбулась презентація інтернатури з радіології на базі М24.

11 кандидатів з таких навчальних закладів як НМУ ім. О.О. Богомольця, Київського медичного університету, Полтавського державного медичного університету, Житомирського медичного інституту, Харківського медичного університету приєднались до нашого заходу.

Робота в М24

Голова Медичної ради, Нікіфорова Ірина Миколаївна, презентувала бачення інтернатури М24, ознайомлюючи слухачів щодо професії рентгенолога та безпосередньо в М24. Далі проректор Київського медичного університету Доан Світлана Іванівна освітлила організаційні питання щодо інтернатури. Медичний директор Нємцева Юлія Віталіївна провела екскурсію по центру. Також на кандидатів чекало «тестування». Таким чином кандидати змогли в практичній площині познайомитися з щоденною роботою лікаря-рентгенолога. Наступним етапом майбутніх інтернів стане співбесіда, адже кількість місць обмежена.

Детальніше про інтернатуру з радіології в М24 ви можете дізнатися на сайті Київського медичного університету https://kmu.edu.ua/internatura-v-universiteti/

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393