Результати онлайн

Зверніть увагу: отримати результати в електронному вигляді (протокол дослідження, зображення на плівці) через сайт можна тільки за умови готовності результату, оплати і впродовж 365 днів після проведення обстеження.
Строк зберігання оригіналів результатів (плівка, диск, висновок) – 60 днів.

Як отримати результати дослідження в М24?

    Отримати результати діагностики ви можете:

  • – у діагностичних центрах М24
  • – у відділеннях Нової Пошти
  • – електронною поштою

Строк зберігання результатів дослідження у друкованому вигляді (плівки, диск, оригінал висновку) становить 60 днів. Протягом цього ви можете забрати результати в центрі або замовити доставку Новою Поштою.

Віртуальні результати є безкоштовними. Віртуальна плівка, опис обстеження та всі зображення з диску ми надсилаємо на електронну пошту пацієнта та його лікаря по готовності.
В більшості випадків лікарю достатньо переглянути опис та віртуальну плівку з екрану смартфона для прийняття рішення щодо подальшої тактики лікування.

Для отримання результатів дослідження необхідно заповнити інформацію про замовлення – ввести 10-значний КОД (який Ви отримали під час реєстрації в діагностичному центрі) та Е-mail.

Лист з результатами може не прийти з технічних причин, які від нас не залежать.

    Тому, якщо ви не отримали результати:

  • – перевірте, будь-ласка, свою папку “СПАМ”;
  • – повторіть запит на отримання (помилка при автентифікації виникає при неправильному введенні КОДА чи Е-mail);
  • – повторіть запит, використовуючи іншу, доступну Вам, адресу Е-mail.

У випадку виникнення труднощів з отриманням результатів через сайт, надішліть, будь ласка, на пошту assist@mrt-m24.com Ваші прізвище, ім’я, по-батькові, дату і час проходження обстеження, контактний номер телефону для перевірки інформації та повідомлення Вам результату.

За небхідності диск ви можете отримати відразу після запису обстеження. Зазвичай це займає мінімум часу (10-20 хвилин). Запис окремих видів обстежень та реконструкцій може потребувати більше часу. Для замовлення видачі диску після дослідження вам потрібно попередньо уточнити у нашого персоналу в центрі можливість та орієнтовний час на запис та замовити диск.

Такі сервіси скорочують витрати на транспорт та час переміщення по місту пацієнта.

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393