М24 – спеціалізовані центри МРТКТ та РЕНТГЕН діагностики з міжнародними стандартами якості, передовими технологіями та командою професіоналів.

Наша місія – допомогти лікарю встановити правильний діагноз та визначити найефективніший шлях до одужання пацієнта.

Результати досліджень, що виконуються в центрах мережі М24, надають лікарям діагностичну інформацію, необхідну для прийняття важливих для здоров’я і життя пацієнта медичних рішень.

Історія центрів діагностики розпочалась в 2009 році. Від початку роботи покращення якості обстежень – наше постійне завдання. У зв’язку з цим, нам приємно зазначити, що підтвердженням високого рівня якості МРТ, КТ та Рентген обстежень в М24 є те, що результати досліджень, виконаних в М24, приймаються провідними зарубіжними спеціалістами. За період роботи у сфері діагностики ми створили власну формулу якості.

Найкраще обладнання МРТ, КТ та Цифрового рентгену

МРТ, КТ та цифровий рентген в М24 проводяться з використанням обладнання від світових лідерів у сфері медичної діагностики.

Наші центри оснащені магнітно-резонансним томографом Siemens Magnetom Avanto 1,5 Тл, комп’ютерним томографом Siemens Go.UP та цифровий рентгеном Agfa DX-D 300.

Експертна команда

Команда М24 співпрацює з профільними українськими та міжнародними організаціями, є членом Асоціації Радіологів України (АРУ) та постійним учасником Європейського конгресу радіологів (EСR).

Безперервний професійний розвиток команди рентгенологів та рентгенолаборантів є основою високоякісної діагностики, тому процесам розвитку та обміну професійними знаннями ми приділяємо особливу увагу.

Наші лікарі-рентгенологи:
– визнані спеціалісти в різних напрямах діагностичних методик МРТ, КТ та Рентген;
– спікери та експерти на конференціях, консиліумах, майстер-класах, під час проведення круглих столів для колег-діагностів і колег-лікарів;
– автори наукових статей і праць, акредитовані лікарі, кандидати медичних наук.

Ефективності роботи лікарів-діагностів також сприяє злагоджена команда  середнього медперсоналу, інженерної служби, IT-спеціалістів та контакт-центру.

Робота в М24

Стандарти якості

Якість діагностики в М24 є колективним результатом.

Систему стандартів якості в діагностичних центрах М24 розроблено відповідно до світових вимог. Ми впровадили декілька етапів перегляду результатів досліджень, консиліумний підхід та регулярні клінічні розбори складних та науково-цікавих випадків. Команда рентгенологів та рентгенолаборантів періодично переглядає протоколи сканування відповідно до рекомендацій чи побажань лікарів-клініцистів, які в подальшому працюють з результатами обстежень пацієнтів, та з урахуванням науково-обґрунтованих новацій в рентгенології.

В М24 ми відкриті до зворотнього зв’язку від пацієнтів та лікарів. Це дозволяє усувати навіть незначні недоліки в процесах діагностики та обслуговування.

Забезпечення безперебійної та безпечної роботи обладнання в онлайн режимі здійснює компанія-виробник Siemens – німецькі спеціалісти цілодобово дистанційно відстежують роботу систем томографів. Двічі на рік інженерна служба Siemens проводить технічне обслуговування МРТ та КТ апаратів.

Логістика і сервіс

Система логістики і сервісу в М24 побудована з метою забезпечення якнайшвидшого виконання МРТ, КТ та Рентген обстежень та максимально комфортного перебування пацієнтів у центрах діагностики.

Ліцензії та сертифікати

04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 17/1
ТОВ “МЕДИСТАР”, ЄДРПОУ 40079249
Актуальна інформація про ліцензію доступна за посиланням

Ліцензія МОЗ

МРТ, КТ, Рентген
Працюємо щодено за системою попереднього запису
запис здійснюється за телефоном (044) 392-33-93 з 07:00 до 22:00

Ліцензії та сертифікати

03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 13 літера А
ТОВ “Діагностичний центр “МЕДЕКС”, ЄДРПОУ 35249881
Актуальна інформація про ліцензію доступна за посиланням

Ліцензія МОЗ

МРТ
Працюємо щодено за системою попереднього запису
запис здійснюється за телефоном (044) 392-33-93 з 07:00 до 22:00

МРТ запис онлайн

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393