Рекомендації стривоженим пацієнтам
Рекомендації стривоженим пацієнтам та тим, хто має виражений больовий синдром

Щодня в М24 звертаються багато пацієнтів з індивідуальними запитами та особливостями, проте для всіх є важливою комфортність процесу та якісний результат. У цій статті ми хочемо вам розповісти деякі особливості обстеження М24, що значно полегшують пацієнтам процес проходження діагностики.

Якщо ви хвилюєтесь перед дослідженням, маєте виражений больовий синдром або порушення рухової активності, ви можете пройти обстеження у супроводі родича, близької людини або працівника діагностичного центру, який знаходитиметься поруч з вами безпосередньо під час сканування.

Супровід родича та близької людини під час МРТ

Якщо ви бажаєте пройти обстеження у супроводі родича чи близької людини, то необхідно попередити нас про це під час запису. Перед візитом в діагностичний центр, заздалегідь у телефонному режимі супроводжуюча особа повинна пройти анкетування щодо безпеки перебування у зоні роботи томографа. Якщо ваш родич чи близька людина не матиме обмежень, то він/вона зможе бути поруч з вами впродовж всіх етапів діагностики. Якщо ж в процесі анкетування виявиться, що він/вона має обмеження, то наш працівник буде поруч з вами під час сканування.

Клаустрофобія, панічні атаки під час МРТ

Деякі пацієнти під час запису зазначають, що вони мають клаустрофобію, тому хвилюються через діагностику. Проте цей діагноз без підтвердження лікарем та характерних виражених симптомів є помилковим. Наприклад, якщо ви користуєтесь метро, ліфтами, перебуваєте в приміщеннях із зачиненими дверима та вікнами, то, скоріш за все, ви не маєте клаустрофобії та зможете спокійно пройти діагностику.

Якщо ви думаєте, що у вас може виникнути панічна атака в процесі обстеження, або ви просто сильно хвилюєтесь через невідомість процесу чи результатів діагностики, прийміть звичні для вас заспокійливі ліки або зверніться до куруючого лікаря для призначення заспокійливого препарату.

Больовий синдром та МРТ

Якщо ви маєте виражений больовий синдром, заздалегідь порадьтесь з лікарем щодо прийому знеболювального перед обстеженням. Якщо є необхідність внутрішньовенного чи внутрішньом’язового введення препарату, попередьте нас заздалегідь і наші співробітники допоможуть вам.

Варто звернути увагу, що час сканування під час досліджень в М24 є мінімальним завдяки:
– налагодженому процесу та відточеним, швидким і впевненим діям команди;
– обладнанню експертного класу з оригінальними налаштуваннями та програмним забезпеченням від виробника Siemens;
– досвіду всіх членів команди та професійності лікарів-рентгенологів, які вже стали експертами у сфері діагностики в Україні.

Наступний момент, який часто хвилює пацієнтів, це форма апарату. Основним страхом є те, що тунельна частина, всередину якої рухається стіл томографа, буде завузькою та спричинятиме відчуття замкненого простору. Поспішаємо спростувати ваші переживання. Наше обладнання має зсередини широку та коротку тунельну частину, тому, зазвичай, пацієнти почувають себе комфортно під час сканування.

Про послугу седації

Для пацієнтів, які мають підтверджену клаустрофобію, сильно виражений больовий синдром чи вже мали невдалі спроби проходження діагностики з інших причин, в М24 є послуга седації. Седація – це стан організму, що характеризується відсутністю або зниженням рівня свідомості, пригніченням рефлексів і больової чутливості, що штучно досягається за допомогою введення седативних лікарських засобів. Для проведення седації потрібна спеціальна підготовка, попередні дослідження організму, консультація та погодження з лікарем-анестезіологом. Для отримання детальної інформації про діагностику з седацією в М24 зверніться до нас за тел. (044) 392-33-93.

Обов’язково попередьте наших адміністраторів під час запису, якщо у вас є порушення рухової активності. У цьому випадку ми допоможемо вашій супроводжуючій групі організувати трансфер з парковки в хол центру на спеціальному обладнанні (лежача і сидяча каталки).

Під час обстеження у вашій руці буде знаходитися гумова груша, при стисканні якої з вами одразу зв’яжеться наш медичний працівник. Повідомте наш персонал, якщо ви відчуваєте незручності або вам потрібна допомога.

Намагайтеся не нервувати, пам’ятайте, що обстеження безпечне для вашого організму. Під час дослідження за вами постійно наглядатиме наш медичний персонал. Якщо вам проводять обстеження з використанням контрастної речовини, вас супроводжуватиме кваліфікований лікар-анестезіолог, який надасть усю необхідну підтримку.

Для отримання якісного зображення потрібно під час обстеження лежати, не рухаючись, дихати спокійно та чітко виконувати вказівки персоналу – це зменшить час перебування в апараті.

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393