Діагностика при травмах

Травми – поширене всесезонне явище. Взимку можна травмуватися на ковзанках чи просто на міських тротуарах під час ожеледиці. З приходом весни та аж до кінця осені травми зазвичай пов’язані зі спортивними активностями, відпочинком на природі та садово-городніми роботами. 

Сильний забій з підозрою на тріщину чи перелом або ж відкритий перелом потребують якнайшвидшої діагностики для визначення подальшого плану лікування. Існує кілька варіантів дій при підозрі на перелом, проте у будь-якому з них обов’язково якнайшвидше звернутися до лікаря.

Варіант 1. Лікар проводить клінічний огляд та ургентно призначає рентгенографію для планування тактики лікування (накладання гіпсу, тощо).

Варіант 2. Лікар проводить клінічний огляд, призначає у плановому режимі рентгенографію, КТ чи МРТ і вже за результатами обстеження складає тактику подальшого лікування.

В обох випадках без рентгенографії не обійтися. І зважаючи на сильний біль, розгубленість та інші хвилювання, краще одразу мати на замітці, куди можна звернутися за якісним рентген-обстеженням. 

В М24 цифрова рентгенографія проводиться якісно та швидко

— Сучасний цифровий рентген-апарат AGFA DX D-300 зі зниженим променевим навантаженням, високою деталізацією знімків та можливістю проведення унікальних досліджень. 

— Прийом відбувається за попереднім записом, тому не потрібно очікувати у живій черзі. 

— Ми працюємо щодня за зручним графіком, тому не треба очікувати буднього дня чи прийомних годин.

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393