Діагностика сечовидільної системи

27 березня відзначається день лікаря-нефролога, який займається лікуванням  захворювань нирок, тож поговоримо про діагностику сечовидільної системи. 

Виявити захворювання нирок часом буває завданням з зірочкою, адже часто пані списують це на передменструальний симптом чи біль у попереку, а чоловіки — на підняття чогось важкого напередодні. Саме тому пацієнтам не варто займатися самолікуванням, а одразу звернутися до сімейного лікаря, який з урахуванням анамнезу та симптомів скерує до вузькоспеціалізованого фахівця.

Основним методом діагностики при сечо-кам‘яній хворобі є стандартна КТ сечовидільної системи — швидкий, доступний метод діагностики. При підозрі на новоутворення чи інші патології в області сечовидільної системи лікар може призначити КТ чи МРТ з контрастуванням. 

В М24 КТ та МРТ сечовидільної системи є безпечним та якісним дослідженням.

— КТ виконується з мінімальним променевим навантаженням за стандартами Німеччини завдяки підключенню до системи Siemens Teamplay.

— МРТ та КТ апарати перебувають на цілодобовому дистанційному моніторингу виробника. 

— Ми не економимо на прямих сервісних контрактах, якісних розхідниках, технології та професійній команді.

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393