Холлі Беррі. Важливість вчасної діагностики

Жінка-кішка та супутниця Джеймса Бонда теж звичайна жива людина, яка має свої вразливі сторони. З 22-річного віку Холлі живе з діагнозом «цукровий діабет 1 типу».

У 1989 році під час зйомки ситкому «Живі ляльки» Холлі знепритомніла. Прокинувшись в лікарні, дівчина дізналася, що вона була в комі цілий тиждень. Причиною непритомності та коми став саме діабет.

Після першого шоку та експериментів зі своїм здоровʼям Холлі навчилася жити з діабетом. Як вона зізнається, діабет дав їй силу та витримку, навчив сприймати реальність у всіх її проявах, зокрема незручних та болючих.

Основним симптомом, який сигналізував Холлі про хворобу і який вона вперто ігнорувала, була швидка стомлюваність. Тож закликаємо кожного звернути увагу на своє здоровʼя. При наявності будь-яких незвичних симптомів та відчуттів, зверніться до сімейного лікаря. Цей маленький крок дозволить вам впевнитися у своєму здоровʼї або розпочати лікування на ранніх стадіях хвороби, що значно поліпшує прогноз.

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393