мрт та кт
МРТ та КТ дослідження для порівняння та оцінки динаміки

Чимало пацієнтів звертаються в М24 із запитом виконати МРТ та КТ дослідження, щоб порівняти з попереднім аналогічним обстеженням, яке було виконано раніше в нашому чи іншому діагностичному центрі, та оцінити динаміку патологічних змін або упевнитися, що стан обстежуваної частини тіла, як і раніше, в нормі.

Для того, щоб лікар-рентгенолог нашого діагностичного центру зміг якісного та професійного виконати такий запит, пацієнту необхідно надати результати попередніх МРТ чи КТ досліджень в повному обсязі на електронних носіях (CD/DVD-диск, флеш-пям’ять), а також відповідну медичну документацію щодо анамнестичних даних (історія хвороби, проведеного лікування, в тому числі виписки про характер та обсяг хірургічних втручань, специфічних методів лікування для онкохворих – променева та хіміотерапія).

Записатися на обстеження

Виконання фахівцем з діагностики такого порівняння в динаміці є більш трудомістким процесом, ніж просто описати і сформувати заключення первинного МРТ/КТ обстеження.

Одне МРТ/КТ обстеження в повному обсязі містить від 150-200 аж до 2500-3500 зображень в різних площинах (останнє стосується МРТ)!

Лікар-рентгенолог мусить їх абсолютно всі ретельно передивитися, далеко не один раз, гортаючи кожне зображення і співставляючи їх одночастно в різних площинах, проаналізувати отримані дані, уважно описати вже цілісну картину виявлених змін та сформувати заключення. І це все стосовно тільки одного обстеження!

Якщо потрібно оцінити динаміку процесу, то всю цю трудомістку процедуру треба буде провести так само і з наданим попереднім обстеженням, при цьому порівнюючи кожне зображення обох обстежень одночасно! В більш складних випадках доводиться передивлятися декілька обстежень за декілька місяців і навіть років.

На жаль, може статися, що порівняння обстежень виконати не можливо через причини, що не залежать від фахівців центру:

– надано тільки опис без самого попереднього обстеження в повному обсязі на електронних носіях;
– надано тільки дані попереднього обстеження в неповному обсязі на фотоносіях (плівки);
– надано дані попереднього обстеження в повному обсязі на електронних носіях, але неналежної якості (пошкоджений диск, або зі специфічними програмами для перегляду – не відкривається; невідповідність протоколу сканування європейським або міжнародним стандартам (в тому числі нечіткі зображення або з артефактами); виконані на низькопольних (0,4-0,5-1,0 Тл) МР томографах).

Записатися на обстеження

У разі якщо попереднє МРТ/КТ обстеження було виконано в нашому центрі, є можливість підняти його з архіву, але це може потребувати більше часу, ніж завантаження з наданого пацієнтом диску.

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393