рентгенографія нижніх кінцівок
Панорамна рентгенографія нижніх кінцівок

Панорамна або тотальна рентгенографія нижніх кінцівок – це сучасний та високоінформативний метод діагностики, який дозволяє візуалізувати всю довжину нижніх кінцівок: від кісток тазу до гомілково-ступневих суглобів.  Обстеження не вимагає від Вас ніякої спеціальної підготовки! Єдиним протипоказанням, як й для інших рентгенологічних обстежень, є вагітність.

Як роблять панорамний рентген-знимок нижніх кінцівок?

Після швидкого опитування лаборант проведе Вас в рентген-кабінет, де необхідно буде стати на спеціальну платформу та не рухатись 1-2 хвилини, протягом яких буде проводитись саме обстеження. А вже через 10 хвилин ви будете мати на руках готову плівку із Вашим обстеженням.

Записатися на обстеження

Кому й навіщо проводиться панорамна рентгенографія кінцівок?

Таке обстеження назначають з метою своєчасного виявлення різниці довжини нижніх кінцівок з відповідним перекосом тазу; для виключення варусної / вальгусної деформації нижніх кінцівок; виявлення дегенеративно-дистрофічних змін суглобів нижніх кінцівок; оцінки вроджених аномалій розвитку опорно-рухового апарату чи посттравматичної деформації нижніх кінцівок; в якості передопераційного планування чи контролю після оперативного втручання.
панорама нижніх кінцівокпанорамний знімок нижніх кінцівок
Результатами оцінки панорамного рентген-знімку є:

– детальний вимір загальної довжини кінцівок та окремих ії сегментів, а саме стегнового та великогомілкового;
– оцінка відхилення механічних вісей від центру колінного суглобу;
– визначення таких кутів як: проекційний шийково-діафізарний кут; кут між механічною та анатомічною осями стегнової кістки; механічною віссю стегнової кістки та базисною лінією колінного суглобу; анатомічною віссю стегнової кістки та базисною лінією колінного суглоба; кут між анатомічною віссю великогомілкової кістки та базисною лінією гомілково-ступневого суглобу.
– оцінка стану кісток та суглобів.

Записатися на обстеження
Чому дане обстеження варто проходити саме в діагностичному центрі М24?

Все дуже просто.

  1. Обстеження проводиться на сучасній низькодозовій системі цифрової рентгенографії Agfa DX-D 300 (Бельгія), яка одна з небагатьох у м.Києві дозволяє робити панорамні знімки та проводити обстеження в повному необхідному обсязі не “зрізаючи” при цьому необхідні для повноти картини структури.
  2. Швидко та якісно. Цифрова рентгенографія має набагато якісніше зображення з високим рівнем деталізації структур, аніж ії аналогові побратими, а саме обстеження триває протягом всього 1-2 хвилин.
  3. Завдяки функції smart stitching (“розумна зшивка”) на нашому апараті та під уважним контролем лаборанта, знімки зіставляються з високою точністю, щоб досягти найточніших результатів під час подальших вимірів.
  4. Корегування налаштувань апарату біоінженером нашої команди, в індивідуальних випадках, дає змогу проводити дане обстеження пацієнтам з підвищеною вагою тіла, що своєю чергою дає можливість оцінити структури, візуалізація яких раніше була ускладнена.
  5. Ми відкриті до діалогу з Вашим лікарем, щоб Ви отримали найкращий результат (підкласти під коротшу кінцівку підкладку певної товщини задля оцінки ступеня компенсації перекосу тазу для майбутньої коригуючої устілки? – легко! Динамічний рентген-контроль? – нема питань!).
  6. Над якісним результатом обстеження та комфортним перебуванням Вас у нашому центрі працює професійна команда.
  7. Крім звичайної плівки з обстеженням Ви отримуєте ще й цифрову, яку можна знайти на Вашому заключенні у верхньому правому кутку у вигляді QR-коду – необхідно просто навести камеру й знімок вже на екрані Вашого смартфона!*

* за умови наявності підключення до мережі Internet.

Панорамна рентгенографія нижніх кінцівок

Увага! Ціни можуть бути змінені. Будь ласка, уточнюйте актуальні ціни під час запису.
Панорамна рентгенографія нижніх кінцівок

Ціна
Панорамна рентгенографія нижніх кінцівок (пряма проекція)
Ціна1 900

Панорамна рентгенографія нижніх кінцівок + 2 кульшові суглоби (прямі проекції)
Ціна2 700

Панорамна рентгенографія нижніх кінцівок (пряма проекція) + 1 колінний суглоб (2 проекції)
Ціна2 500

Панорамна рентгенографія нижніх кінцівок (пряма проекція) + 2 колінні суглоби (2 проекції) + 2 надколінки (аксіальна проекція)
Ціна3 500

Панорамна рентгенографія нижніх кінцівок (пряма проекція) + 2 кульшові суглоби (пряма та аксіальна проекції)
Ціна3 000

Панорамна рентгенографія нижніх кінцівок (пряма проекція) + 2 колінні суглоби (2 проекції)
Ціна3 000

Панорамна рентгенографія нижніх кінцівок (пряма проекція) + 2 кульшові суглоби (пряма та аксіальна проекції) + 2 колінні суглоби (2 проекції)
Ціна3 600

Панорамна рентгенографія однієї ділянки нижньої кінцівки (2 проекції)
Ціна1 800

Панорамна рентгенографія нижніх кінцівок перед остеотомією (спеціальна укладка)
Ціна2 700

Панорамна або тотальна рентгенографія нижніх кінцівок – це сучасний та високоінформативний метод діагностики, що дозволяє візуалізувати всю довжину нижніх кінцівок: від кісток тазу до гомілковостопних суглобів.

У діагностиці немає кращого методу, є метод, необхідний у конкретному клінічному випадку, який надасть максимально вичерпну відповідь на клінічне завдання лікаря та дозволить йому встановити діагноз та вибрати найбільш оптимальний шлях до лікування пацієнта. КТ і панорамна рентгенографія ніг надають різну інформацію про одну й ту саму досліджувану ділянку. Тому при виборі дослідження слід керуватися призначенням лікаря.


Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393