рентгенографія нижніх кінцівок
Панорамна рентгенографія нижніх кінцівок

Панорамна або тотальна рентгенографія нижніх кінцівок – це сучасний та високоінформативний метод діагностики, який дозволяє візуалізувати всю довжину нижніх кінцівок: від кісток тазу до гомілково-ступневих суглобів.  Обстеження не вимагає від Вас ніякої спеціальної підготовки! Єдиним протипоказанням, як й для інших рентгенологічних обстежень, є вагітність.

Як роблять панорамний рентген-знимок нижніх кінцівок?

Після швидкого опитування лаборант проведе Вас в рентген-кабінет, де необхідно буде стати на спеціальну платформу та не рухатись 1-2 хвилини, протягом яких буде проводитись саме обстеження. А вже через 10 хвилин ви будете мати на руках готову плівку із Вашим обстеженням.

Записатися на обстеження

Кому й навіщо проводиться панорамна рентгенографія кінцівок?

Таке обстеження назначають з метою своєчасного виявлення різниці довжини нижніх кінцівок з відповідним перекосом тазу; для виключення варусної / вальгусної деформації нижніх кінцівок; виявлення дегенеративно-дистрофічних змін суглобів нижніх кінцівок; оцінки вроджених аномалій розвитку опорно-рухового апарату чи посттравматичної деформації нижніх кінцівок; в якості передопераційного планування чи контролю після оперативного втручання.
панорама нижніх кінцівокпанорамний знімок нижніх кінцівок
Результатами оцінки панорамного рентген-знімку є:

– детальний вимір загальної довжини кінцівок та окремих ії сегментів, а саме стегнового та великогомілкового;
– оцінка відхилення механічних вісей від центру колінного суглобу;
– визначення таких кутів як: проекційний шийково-діафізарний кут; кут між механічною та анатомічною осями стегнової кістки; механічною віссю стегнової кістки та базисною лінією колінного суглобу; анатомічною віссю стегнової кістки та базисною лінією колінного суглоба; кут між анатомічною віссю великогомілкової кістки та базисною лінією гомілково-ступневого суглобу.
– оцінка стану кісток та суглобів.

Записатися на обстеження
Чому дане обстеження варто проходити саме в діагностичному центрі М24?

Все дуже просто.

  1. Обстеження проводиться на сучасній низькодозовій системі цифрової рентгенографії Agfa DX-D 300 (Бельгія), яка одна з небагатьох у м.Києві дозволяє робити панорамні знімки та проводити обстеження в повному необхідному обсязі не “зрізаючи” при цьому необхідні для повноти картини структури.
  2. Швидко та якісно. Цифрова рентгенографія має набагато якісніше зображення з високим рівнем деталізації структур, аніж ії аналогові побратими, а саме обстеження триває протягом всього 1-2 хвилин.
  3. Завдяки функції smart stitching (“розумна зшивка”) на нашому апараті та під уважним контролем лаборанта, знімки зіставляються з високою точністю, щоб досягти найточніших результатів під час подальших вимірів.
  4. Корегування налаштувань апарату біоінженером нашої команди, в індивідуальних випадках, дає змогу проводити дане обстеження пацієнтам з підвищеною вагою тіла, що своєю чергою дає можливість оцінити структури, візуалізація яких раніше була ускладнена.
  5. Ми відкриті до діалогу з Вашим лікарем, щоб Ви отримали найкращий результат (підкласти під коротшу кінцівку підкладку певної товщини задля оцінки ступеня компенсації перекосу тазу для майбутньої коригуючої устілки? – легко! Динамічний рентген-контроль? – нема питань!).
  6. Над якісним результатом обстеження та комфортним перебуванням Вас у нашому центрі працює професійна команда.
  7. Крім звичайної плівки з обстеженням Ви отримуєте ще й цифрову, яку можна знайти на Вашому заключенні у верхньому правому кутку у вигляді QR-коду – необхідно просто навести камеру й знімок вже на екрані Вашого смартфона!*

* за умови наявності підключення до мережі Internet.

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок