рентген при травмах
Рентген при травмах

Травми – поширене всесезонне явище. Взимку можна травмуватися на ковзанках чи просто на міських тротуарах під час ожеледиці. З приходом весни та аж до кінця осені травми зазвичай пов’язані зі спортивними активностями, відпочинком на природі та садово-городніми роботами. Сильний забій з підозрою на тріщину чи перелом або ж відкритий перелом потребує якнайшвидшої діагностики для визначення подальшого плану лікування.

Існує кілька варіантів дій при підозрі на перелом, проте у будь-якому з них обов’язково якнайшвидше звернутися до лікаря.

Варіант 1. Лікар проводить клінічний огляд та ургентно накладає гіпс з подальшим призначенням рентгенографії для планування тактики лікування.

Варіант 2. Лікар проводить клінічний огляд, призначає рентгенографію чи КТ і вже за результатами обстеження складає тактику подальшого лікування.

В обох випадках без рентгенографії не обійтися. І зважаючи на сильний біль, розгубленість та інші хвилювання, краще одразу мати на замітці, куди можна звернутися за якісним і безпечним рентгеном.

Де зробити рентген? Що таке цифровий рентген?

Найпростішим варіантом буде поліклініка за місцем перебування. Проте часто можливостей аналогового рентгену недостатньо, щоб виконати якісну деталізовану рентгенограму. Тому на зміну прийшла сучасна цифрова технологія рентгенографії.

Цифровий рентген – це сучасний метод діагностики, який дозволяє проводити обстеження швидше, одразу записувати результати обстеження на диск чи флешку, а головне – надає якісне та детальне зображення зони обстеження при меншому променевому навантаженні. Один з таких цифрових апаратів у Києві встановлений у діагностичному центрі М24.

Записатися на обстеження
В діагностичному центрі М24 цифрова рентгенографія проводиться якісно, швидко, а головне безпечно.
Прийом відбувається за попереднім записом, тому не потрібно очікувати у живій черзі. Також не треба очікувати буднього дня чи прийомних годин, бо ми працюємо щодня за зручним графіком.
Центр забезпечений потужними генераторами, тому не буде неочікуваних вимкнень електроенергії під час вашого дослідження.

Рентгенографія займає близько 20 хвилин вашого часу з урахуванням оформлення документів та проведенням діагностики. Після дослідження ви маєте змогу отримати знімок, з яким одразу можете попрямувати до вашого лікаря, а висновок з електронною версією знімку ми надішлемо вам та вашому лікарю на електронну пошту по готовності.

Ми спеціалізуємося на діагностиці 14 років, тому ви можете бути впевнені у якості наших досліджень. Якщо у вашого лікаря виникають питання щодо обстеження, ви можете звернутися до нас, ми завжди відкриті до діалогу.

Безпека рентгенографії в М24 полягає в використанні сучасного нового обладнання, яке у поєднанні з професіоналізмом наших фахівців дозволяє проводити обстеження зі зниженим променевим навантаженням.

Записатися на обстеження

Повторний рентген при переломах

Інколи виникає необхідність провести рентгенографію травмованої кінцівки чи суглоба повторно для контролю та оцінки проведеного лікування. І часто таке призначення лікаря може лякати пацієнта зайвим променевим навантаженням. Поспішаємо вас заспокоїти.

По-перше, лікар призначає будь-які обстеження з урахуванням вашого анамнезу, клінічного огляду та індивідуальних ризиків. У разі перевищення сумарної дози променевого навантаження за рік, лікар може призначити інший вид дослідження, наприклад, МРТ.

По-друге, в М24 встановлено сучасний цифровий апарат, який дозволяє проводити обстеженням за зниженим променевим навантаженням. У кожному висновку за дослідженням ми вказуємо використану дозу опромінення, яку ваш лікар може враховувати при обчисленні сумарної дози опромінення за рік.

Якщо вам необхідно описати динаміку в порівнянні з попереднім дослідженням, необхідно повідомити нас про це під час запису та реєстрації. Якщо ви проходили обстеження не в М24, то з метою якісної оцінки динамічних змін слід надати супутню медичну документацію (виписки, консультації, висновки попередніх обстежень) та власне дані попередніх обстежень.

Як визначити, чи зрісся перелом без рентгену?

Ніяк. Не рекомендуємо займатися самолікуванням. Будь-які рішення щодо вашого здоров’я краще ухвалювати спільно з куруючим лікарем. І якщо лікар бачить потребу у повторній рентгенографії для оцінки проведеного лікування, то краще прислухатися до його призначення та пройти повторний рентген. Незавершене лікування може призвести до ускладнень та необхідності повторного курсу лікування.

Записатися на обстеження

Рентген суглобів та кісток
Увага! Ціни можуть бути змінені. Будь ласка, уточнюйте актуальні ціни під час запису.
Рентген кісток
Ціна
Рентгенографія  одного пальця
Ціна1 000
Рентгенографія однієї ділянки кінцівки при травмі
Ціна1 200
Плечовий пояс та верхні кінцівки
Ціна
Рентгенографія одного плечового суглоба
Ціна1 000
Рентгенографія  однієї ключиці
Ціна1 000
Рентгенографія однієї лопатки
Ціна1 000
Рентгенографія одного ліктьового суглоба
Ціна1 000
Рентгенографія одного променево-зап’ясткового суглоба
Ціна1 000
Рентгенографія однієї кисті
Ціна1 000
Рентгенографія обох кистей
Ціна1 000
Рентгенографія плечового поясу на предмет пошкодження акроміально-ключичних з’єднань (з навантаженням)
Ціна1 300
Кістки таза та нижні кінцівки
Ціна
Рентгенографія крижово-клубових (здухвинно-крижових) сполучень
Ціна1 000
Рентгенографія одного колінного суглоба
Ціна1 100
Рентгенографія обох колінних суглобів
Ціна1 300
Рентгенографія одного гомілково-ступневого суглоба
Ціна1 000
Рентгенографія однієї стопи
Ціна1 000
Рентгенографія обох стоп
Ціна1 100
Рентгенографія п’яткової кістки
Ціна1 000
Рентгенографія кульшових суглобів та кісток таза в прямій проекції (з калібровкою знімка)
Ціна1 000
Рентгенографія кульшових суглобів та кісток таза з відведенням (пряма проекція та аксіальна проекція в укладці за Лаунштейном на кожен кульшовий суглоб)
Ціна1 200
Рентгенографія 2-х надколінків в аксіальній та боковій проекціях
Ціна1 100
Рентгенографія 2-х колінних суглобів (пряма та бокова проекції) та 2-х надколінків (аксіальна проекція)
Ціна1 600
Рентгенографія 2-х стоп в прямій проекції з функціональним навантаженням (поперечна плоскостопість, Hallux Valgus)
Ціна1 100
Рентгенографія 2-х стоп в боковій проекції з функціональним навантаженням (повздовжна плоскостопість)
Ціна1 100
Рентгенографія 2-х стоп в прямій та боковій проекціях з функціональним навантаженням (діагностика поперечної та повздовжної плоскостопості, Hallux Valgus)
Ціна1 600


Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок