Візуалізація в спорт
Візуалізація в спорті – головна тема Міжнародного дня радіології 2019

Інтерв’ю лікаря-радіолога «М24» Європейській асоціації радіології (ESR) 

Спорт відіграє важливу роль в житті людини, і радіологи обов’язково мають враховувати цей факт. У «М24» майже 40% досліджень – ортопедичні. Більшість з них пов’язана зі спортивними травмами, серед яких найпоширенішими є футбольні.  Спостерігаються і хронічні захворювання, пов’язані зі спортом, особливо, якщо пацієнт затягує з візитом до лікаря.  Особливу увагу фахівці «М24» приділяють травмам дітей та підлітків, оскільки кількість таких травм щороку зростає.

Злагоджена робота рентгенолога з клініцистом чи хірургом позитивно впливає на процес лікування. Рентгенологи досить часто, спостерігаючи за операціями, пояснюють колегам результати зображень.

Вивчення анатомії мускулатури, її пошкоджень та травматичних обставин допомагає передбачати результативність роботи спортсменів і тим самим знайти спосіб її підвищення.

Команда «М24» не стоїть осторонь спортивного життя людей. Це допомагає краще розуміти наших пацієнтів, їх інтереси і потреби.

Повний текст інтерв’ю за посиланням  https://www.internationaldayofradiology.com/expert-interviews/natalia-nehria/

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393