Фахівці М24
Професійна діяльність фахівців М24 у січні-квітні 2023 року

Команда М24 активно розпочала 2023 рік. Незважаючи на усі перешкоди, ми продовжуємо розвиватися, працювати, навчатися та навчати колег. За перші чотири місяці року ми встигли взяти участь або провести більше 10 онлайн чи офлайн заходів.

17 лютого 2023 року Нікіфорова Ірина Миколаївна приєдналася до 28-их курсів Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології ім. проф. М.І. Спузяка на тему «Радіологічна візуалізація ревматологічних захворювань». Захід відбувся у місті Вінниця. Ірина Миколаївна виступила з доповіддю «МРТ у менеджменті хворих на ревматологічні захворювання».

Літинська Юлія Миколаївна

15 лютого 2023 року конференція Школи інноваційної медицини на «Біль у ліктьовому суглобі. Мультидисциплінарний погляд на проблему» відбулася за участі Літинської Юлії Миколаївни. Юлія Миколаївна виступила з доповіддю «МРТ ліктьового суглоба: типові патерни анатомії та патологічних змін». До конференції також приєдналися Блонський Роман Іванович, Страфун Олександр Сергійович, Головач Ірина Юріївна, Білошицький Вадим Васильович, Сулік Роман Володимирович, Хіміон Людмила Вікторівна, Єгудіна Єлизавета Давидівна.

Літинська Юлія Миколаївна

3 березня 2023 року ми зустрілися з колегами, провідними фахівцями медичної сфери, на мультидисциплінарному заході «Больові синдроми верхньої кінцівки: плече, лікоть, кисть». Захід організовано Українською асоціацією ортопедів-травматологів спільно з ГО «Українська Асоціація ендоскопічної хірургії хребта». Спікер М24, провідний лікар-рентгенолог, Літинська Юлія Миколаївна, спільно з колегою Лисаком Андрієм Сергійовичем, лікарем ортопедом-травматологом, хірургом кисті та мікрохірургом, презентували тему «Ушкодження плечового сплетіння: погляд клініциста та спеціаліста з МРТ-діагностики».

Серед доповідачів також були Страфун Сергій Семенович, Фіщенко Яків Віталійович, Блонський Роман Віталійович, Головач Ірина Юріївна, Сергієнко Руслан Олексійович, Орос Михайло Михайлович, Рекалов Дмитро Генадійович, Сова Сергій Генадійович, Коваленко Олександр Олександрович.

Нікіфорова Ірина Миколаївна

Скорохода Анна Орестівна поспілкувалася з фахівцями щодо складних випадків у практиці невропатолога, нейрохірурга та діагноста: диференційний ряд РС та інших ситуацій; аспекти наповнення протоколу обстеження; принцип контрастування.

Скорохода Ірина Миколаївна
Скорохода Ірина Миколаївна

У Школі ревматології, де здобували знання близько 30 ревматології Києва, виступила Нікіфорова Ірина Миколаївна спільно з професором Головач Іриною Юріївною.

Літинська Юлія Миколаївна
Літинська Юлія Миколаївна

13 квітня 2023 року Школа інноваційної медицини провела конференцію “Остеоартрит та артрит колінного суглоба”. Літинська Юлія Миколаївна виступила з доповіддю «Роль МРТ як перлини у діагностиці остеоартриту». Фахівці в галузі ортопедії, травматології, ревматології об’єднали свої знання та навички навколо остеоартриту та артриту колінного суглобу.
Запис конференції за посиланням

Спікерами на конференції також стали: Блонський Роман Віталійович, Головач Ірина Юріївна, Сергієнко Руслан Олексійович, Єгудіна Єлизавета Давидівна, Сова Сергій Генадійович, Яременко Олег Борисович, Сулік Роман Володимирович, Зайченко Ганна Володимирівна, Колесник Павло Олегович.

Нікіфорова Ірина Миколаївна

18 квітня 2023 року Нікіфорова Ірина Миколаївна взяла участь у заході від освітнього порталу Osteohub на тему «Біль у спині у молодих: візуалізаційні методи чи клінічна оцінка?». Ірина Миколаївна виступила з доповіддю на тему «Молодь та біль у спині: інструментальна діагностика причин».

Запис вебінару за посиланням.

Колегами Ірини Миколаївни на вебінарі були Григор’єва Наталія Вікторівна та Немерська Світлана Володимирівна.

Нікіфорова Ірина Миколаївна

28 квітня 2023 року відбулася конференція-консенсус від Української асоціації ортопедів-травматологів та ГО «Українська Асоціація ендоскопічної хірургії хребта». Тема конференції “Біль у попереку: сучасний менеджмент пацієнтів. Міждисциплінарний погляд». Нікіфорова Ірина Миколаївна виступила з доповіддю «Біль у попереку – складне діагностичне перехрестя».

Запис конференції за посиланням

До заходу у якості спікерів також приєдналися: Фіщенко Яків Віталійович, Головач Ірина Юріївна, Орос Михайло Михайлович, Рекалов Дмитро Генадійович, Коваленко Олександр Олександрович, Григор’єва Наталія Вікторівна, Романенко В.І., Білошицький Вадим Васильович, Ярошевський Олександр Анатолійович, Хаустова Олена Олександрівна.

Нікіфорова Ірина Миколаївна

21 квітня 2023 року фахівці М24 взяли участь у «Квітневих тезах», організованих професором Косяковим Олександром Миколайовичем. На Всеукраїнській конференції з міжнародною участю ознайомилися з методами у сфері протезування провідних вітчизняних та закордонних медичних закладів, зокрема 11 фахівців з Німеччини, Австрії, Італії, Франції та Австралії. Серед спікерів заходу були: к.м.н. Косяков Олександр, проф. Алан Соте, др. Каруппья Макгалінгем, др. Євген Кляйн, к.м.н. Олександр Галузинський, к.м.н. Евальд Герінг, др. Євген Федін, др. Максим Статкевич, проф. Іван Сологуб, др. Фредеріко де Мео, др. Володимир Вовк, Жером Вилломи, ак. Олександр Страфун, др. Костянтин Гребенніков, проф. Рікард Бранемарк, проф. Мунджед Аль Мудеріс, др. Хайнц Вінклер, к.н.м. Олексій Марущак, к.м.н. Віктор Процюк.

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393