Інтернатура в М24
Професійний розвиток фахівців М24 у вересні 2021 р.

Команда М24 протягом 12 років бере участь в науково-практичних місцевих, всеукраїнських та міжнародних заходах (конференції, вебінари, конгреси, майстер-класи). Фахівці М24 виступають лідерами думок у сфері рентгенології, а їх доповіді викликають інтерес у колег.

У вересні 2021 р. лікарі-рентгенологи долучилися до таких заходів:

Літинська Юлія Миколаївна

17 вересня 2021 – ток-шоу «П’ятниця з ревматологом», що виходить кожну п’ятницю на YouTube-каналі «Інституту ревматології». В рамках шоу відбувся діалог лікаря-ревматолога Єгудіної Є.Д. та лікаря-рентгенолога Літинської Ю.М. на тему «Діагностика сакроіліітів».

Нікіфорова Ірина Миколаївна

17-18 вересня 2021 – науково-практична конференція «Променева діагностика в педіатрії», яка пройшла у місті Одеса. Спікери від М24 стали Нікіфорова І.М. та Бербець К.І., які детально представили теми: «МРТ дитячого колінного суглоба: варіанти розвитку – sceletal “don’t touch” lesions» (Нікіфорова І.М.) та «Анатомічні особливості та підводні камені в МР-діагностиці ліктьового суглоба у дітей» (Бербець К.І.).

Нікіфорова Ірина Миколаївна

23 вересня 2021 – майстер-клас «Біль в шиї: мультидисциплінарний підхід», у якому професіонали своєї справи протягом більш, ніж 2 годин обговорювали дану проблему, її діагностику та лікування. Спікером від М24 стала Нікіфорова І.М.

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393