професійний розвиток M24
Професійний розвиток фахівців М24 у жовтні 2021

Лікарі-рентгенологи М24 продовжують працювати над обізнаністю клініцистів про важливість якісної діагностики та вести діалог з колегами для покращення взаєморозуміння.

У жовтні фахівці М24 долучилися до наступних заходів:

Нікіфорова Ірина Миколаївна

5 жовтня 2021 – вебінар «Патологія колінного суглоба: погляд ревматолога та фахівця з МРТ-діагностики», який пройшов онлайн на YouTube-каналі «Інститут ревматології». Діалог у студії вели Єгудіна Є.Д. та Нікіфорова І.М.

Скорохода Анна Орестівна

7 жовтня 2021 – майстер-клас «Роль МРТ і КТ в практиці оперуючих ЛОР-лікарів», якй відбувся в офлайн-форматі на базі Інституту отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка. Доповідь презентувала лікар-рентгенолог М24 Скорохода А.О.

8 жовтня 2021 – ток-шоу «П’ятниця з ревматологом» на YouTube-каналі «Інститут ревматології», під час якого Єгудіна Є.Д. та Паламарь А.І. обговорили актуальну на сьогодні тему – КТ органів грудної клітки.

Мусаев Бурхан Нурланович

15-16 жовтня 2021 – 3-й Конгрес CEEBCSC (Центрально-Східно-Європейський консорціум по хірургії молочної залози), у рамках якого виступив Мусаєв Б.Н. з доповіддю «MRI in breast cancer management».

Літинська Юлія Миколаївна

26-29 жовтня 2021 – VIII Національний конгрес ревматологів України, який пройшов у змішаному форматі (офлайн + онлайн). Спікер від М24 Літинська Ю.М. виступила з доповіддю «Спондилоартрит на МРТ: міфи та реалії».

Нікіфорова Ірина Миколаївна Нікіфорова Ірина Миколаївна

29 жовтня 2021 – майстер-клас «Больові синдроми: плече та шия. Сучасний менеджмент пацієнтів», під час якого Нікіфорова І.М. презентувала тему «Плечовий суглоб: занурення in vivo методом МРТ»

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393