Сара Мішель Геллар. Важливість вчасної діагностики

Баффі — переможниця вампірів, Дафна зі «Скубі-Ду» або просто Сара Мішель Геллар — американська акторка, яка почала свою карʼєру ще в 4 роки. Вона знімалася для обкладинок дитячих журналів, отримувала невеликі ролі у рекламах та телесеріалах.

З дитячого віку у акторки було виявлено сколіоз — викривлення хребта. Згодом у підлітковому віці під час активного росту організму він почав прогресувати. Наразі візуально видно, як права частина спини Сари викривлена, але акторка цього не соромиться і позує перед папараці у відвертих сукнях.

В повсякденному житті сколіоз викликає біль у спині Сари, а полегшити незручності їй допомагає йога та пілатес. Варто зазначити, що інтенсивні спортивні навантаження при сколіозі протипоказані.

Сколіоз впливає не лише на візуальний вигляд хребта, а й призводить до деформації грудної клітки, таза, змін у функціонуванні внутрішніх органів.

При появі болю у спині, візуальної деформації хребта рекомендуємо одразу звернутися до лікаря-ортопеда, який призначить рентген-панораму хребта. З урахуванням ваших скарг, клінічного огляду та результатів діагностики лікар встановить діагноз та визначить найкращий шлях лікування.

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393