Тривалість обстеження в М24

Одним з найактуальніших питань для пацієнтів є тривалість дослідження та час перебування в діагностичному центру. Тому сьогодні ми поговоримо про час.

Розпочнемо з інформації, яку ви отримаєте під час запису на обстеження. Вам повідомляють конкретний час. Що це означає?
— Це час, коли ми очікуємо ваше прибуття. Важливо розуміти, що це час початку реєстрації, а не сканування.

Логістика робочої зміни спланована заздалегідь з урахуванням запланованих видів обстежень, можливого погіршення стану пацієнтів, тому раніше приходити не потрібно.

Чому інколи від моменту прибуття до початку сканування потрібно небагато часу, а в інших випадках довше?
— Навіть при чіткому плануванні можуть виникати форс-мажори (наприклад, пацієнт записаний на стандартне обстеження, проте після прибуття у центр виявляється, що він перебуває у важкому соматичному стані).

Після прибуття в центр обов’язково підійдіть до співробітників рецепції та повідомте про свою присутність.

Наступний етап — оформлення документів. Ця процедура займає деякий час, ми ретельно збираємо інформацію, яка стосується дослідження (зона та вид обстеження, анамнез). В ряді випадків навіть при наявності направлення виникає необхідність зв’язатися з консультуючим лікарем, провести необхідні доуточнення, у зв’язку з чим об’єм чи зона дослідження може змінитися.

Далі вас запросять в окрему кімнату для переодягання. Може знадобитися деякий час для налаштування вашого протоколу дослідження. Якщо ж вам призначено дослідження з контрастуванням, то відводиться додатковий час на маніпуляції, необхідні для введення контрасту, та консультацію з лікарем-анестезіологом.

Скільки я буду знаходитись в томографі?
— Процес сканування завдяки потужному обладнанню займає небагато часу (7-15 хвилин стандартне дослідження, 20- 30 хвилин дослідження з контрастуванням або складне комплексне дослідження).

Для формування опису дослідження рентгенологу необхідно співставити близько 100-500 зображень, тому час на формування висновку може бути різним. Під час формування опису може виникнути потреба в проведенні консиліуму чи доуточнень, і тільки після цього буде сформовано висновок, плівку та видано диск.

У складних випадках висновок видається через декілька днів, про що ми обов’язково попереджаємо. При стандартному досліджені — через 1,5-2 години.

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393