Важливість вчасної діагностики та лікування

Сьогодні про доцільність вчасної діагностики та лікування поговоримо на прикладі американської телезірки, моделі, акторки, учасниці реаліті-шоу, дизайнерки та бізнес-леді Кім Кардашʼян.

У 43 роки Кім виглядає неймовірно та щоразу дає своїм фанам нові приводи для захоплення та обговорень її зовнішності. Проте за бездоганною картиною, як завжди, стоїть важка щоденна праця.

З 25 років Кім страждає на хронічне захворювання — псоріаз, а тепер і на псоріатичний артрит. Вперше хвороба проявилася після звичайної застуди. Під час вагітностей псоріаз відступав, а потім знову повертався в більш вираженій формі. Варто зазначити, що її мати також має псоріаз.

Під час загострень хвороби Кім відверто ділиться своїми фото, щоб підтримати людей, які також борються з цим щоденно. Зірка зізнається, що випробувала чимало методів лікування, як медичних, так і народних. Проте справжній результат дає лише щоденний контроль:

— якісний правильний догляд за шкірою

— здорове харчування

— фізична активність

— зниження рівня стресу

Системне захворювання не зникає, періодично загострюється, проте завдяки щоденним маленьким крокам та медичному спостереженню Кім може жити повноцінним життям та досягати нових вершин.

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393