Практичний курс ESOI/EORTC, кваліфікація RECIST
Візуалізація при оцінці відповіді на терапію раку

Практичний курс ESOI/EORTC, кваліфікація RECIST, 13-15 листопада 2019, Мальта.
Семінар ESOI / EORTC – це інтерактивний практичний курс, спрямований на практикуючих лікарів-рентгенологів та рентгенологів, з акцентом на оцінці реакції пухлини на лікування на основі критеріїв. Курс складається з низки лекцій, що роз’яснюють принципи оцінювання реакції на пухлинні на основі зображень, а також декілька практичних інтерактивних навчальних семінарів з використанням спеціалізованого програмного забезпечення із поширеними та рідкісними випадками раку, що зустрічаються в клінічній рутині або в рамках клінічних випробувань.
Рентгенологи переглянули найпоширеніші критерії візуалізації для оцінки відповіді на лікування – принципи структурованої онкологічної звітності та вимоги до клінічно значущих онкологічних звітів з точки зору онколога; досягнули практичного досвіду вибору та вимірювання уражень, оцінки реакції пухлини на терапію та уникнення потенційних підводних каменів; отримали знання про клінічні випробування та методологію.

Рентген у центрі М24

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393