КТ легень
КТ легень. Відповіді на популярні питання

Записатися на обстеження
КТ – це не метод самодіагностики. Направлення на КТ та інтерпретація отриманої інформації – прерогатива лікуючого лікаря. Лікар приймає рішення про необхідність КТ, враховуючи анамнез, симптоми і їх тривалість. Так, в перші дні захворювання результати КТ-діагностики можуть бути незмістовними.

За допомогою шкали CO-RADS рентгенологи встановлюють лише ступінь ймовірності COVID-19. Так, CO-RADS 1 – це невисока вірогідність, CO-RADS 5 – висока. У таблиці нижче наведена відповідність категорії CO-RADS КТ-знахідкам.

кт легень

Лікарі-рентгенологи М24 відповідають на найпопулярніші запитання про КТ органів грудної клітки.

– Скільки КТ-досліджень легень було проведено в М24?

– За рік було проведено більше 8000 досліджень грудної клітки.

– Чи варто самому робити КТ легень при підозрі на COVID-19?

– КТ дослідження легень рекомендовано робити тільки після призначення лікаря, при наявності симптомів, котрі можуть свідчити про прогресуюче ураження легень.

Записатися на обстеження

– Підозра на вірусне ураження легень є найпопулярнішим клінічним завданням у направленнях на КТ ?

– В умовах пандемії є одним з найпоширеніших. Також щодня обстежуються пацієнти з підозрою на онкологічні захворювання органів грудної клітки, серцево-судинну патологію та пацієнти, що потребують оцінки ефективності та динаміки лікування.

– Що необхідно мати при собі для проведення КТ?

– Для проведення КТ органів грудної клітки необхідно мати при собі результати попередніх аналізів, досліджень та направлення від лікаря.

Записатися на обстеження

– Хто виконує КТ-діагностику та чи проводять лікарі М24 консультації за дослідженнями?

– В команді КТ М24 працюють висококваліфіковані рентгенолаборанти, медсестри, анестезіологи та лікарі-рентгенологи. Лідер напрямку – Димінський О.В., фахівець з досвідом роботи в сфері КТ та МРТ понад 10 років. Рентгенологи не проводять консультацій за результатами дослідження.

Дані КТ-дослідження не є клінічним діагнозом. Ви маєте передати результати дослідження вашому лікарю, який надасть роз’яснення та встановить остаточний діагноз.
У разі необхідності наші фахівці підтримають клініцистів і нададуть безкоштовну консультацію.

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок