КТ уха
КТ вух

КТ скроневих кісток та середнього вуха. КТ внутрішнього та середнього вуха.

КТ скроневих кісток та середнього вуха – це сучасне дослідження структур з метою оцінки структур скроневих кісток та середнього вуха, а також підтвердження чи спростування наявності патології.

КТ внутрішнього та середнього вуха – це інформативне дослідження з метою оцінки цілісності структур, виявлення патологічного субстрату чи оцінки варіантів розвитку структур.

КТ вух може призначити ЛОР-лікар з метою підтвердження або спростування попереднього діагнозу або передопераційного планування.

Показання до КТ вуха

Ваш лікар може призначити КТ вуха при наявності таких показань:

– травма вуха, голови, скроневої кістки;
– вроджені патології розвитку середнього та внутрішнього вуха;
– підозра на пухлинний процес;
– головний біль та запаморочення;
– шум або дзвін у вухах;
– біль у вусі;
– порушення слуху;
– виділення гною чи інших рідин із слухового проходу.

Призначення КТ це прерогатива вашого лікаря. При призначенні цього дослідження лікар враховує ваш анамнез, результати попередніх досліджень, скарги на момент візиту до лікаря.

Як проводять КТ вуха, КТ скроневих кісток?

КТ вуха та скроневих кісток – це швидке, неінвазивне та інформативне дослідження структур. У діагностичному центрі М24 дослідження проводять виключно професіонали.

Записатися на обстеження

Перед дослідженням наш фахівець проведе опитування на наявність протипоказань до дослідження, а також попросить вас надати медичну інформацію, яка відображатиме історію хвороби, якщо вона є. До цього переліку входять виписки, результати попередніх досліджень, направлення від лікаря із зазначеним попереднім діагнозом та клінічним завданням. Під час опитування не приховуйте ваші скарги та історію хвороби, відповідайте чесно на запитання нашого фахівця. Це допоможе лікарю-рентгенологу надати максимально інформативний висновок за дослідженням.

Після опитування ви можете залишити ваші речі у роздягальні, цінні речі скласти у сейф. Потім наш рентгенолаборант проведе вас до зали комп’ютерної томографії. Вам допоможуть лягти на стіл, який просунеться трохи вперед таким чином, щоб ваші вуха та скроневі кістки опинилися в зоні сканування.

Наш сучасний комп’ютерний томограф Siemens має широку внутрішню трубу, сканування проводиться швидко (1-3 хвилини), а в кімнаті дуже світло і просторо, тому ви можете не переживати, навіть якщо раніше відчували дискомфорт у закритих приміщеннях.

Після сканування наш рентгенолаборант допоможе вам встати зі столу та проведе у роздягальню.

По готовності результати КТ прийдуть вам та вашому лікарю на електронну пошту (віртуальна плівка, висновок, архів даних з диска). За потреби ви можете забрати фізичні результати (плівка, висновок, диск) з діагностичного центру протягом 60 днів з дати дослідження. Результати в електронному вигляді дозволяють скоротити ваші пересування містом, не вимагають очікування результатів у центрі, а також дозволяють вашому лікарю оперативно прийняти рішення щодо подальшої тактики лікування. Особливо цінний останній фактор при наявності гострого болю у пацієнта.

Записатися на обстеження

Що краще: КТ чи МРТ вуха?

КТ і МРТ вуха призначаються вашим лікарем при різних клінічних завданнях. Дані дослідження взаємодоповнюючі, але не взаємовиключні. Кожне дослідження може бути проведене як у стандартному режимі, так і з використанням контрастної речовини. При КТ контрастна речовина необхідна при підозрі на пухлину та для диференціювання судинних структур.

 

КТ вухаМРТ вуха
Метод променевої діагностики, протипоказаний вагітним та дітямНе променевий метод діагностики, безпечний для дітей, за направленням лікаря може бути проведений вагітним
Метод вибору для візуалізації скроневої кістки та слухової кісточки, диференціальної діагностики пухлин середнього вухаМетод вибору для оцінки поширеності процесу за межі скроневої кістки, залежності процесу у вусі від процесів у головному мозку або навпаки, оцінки рідинних структур внутрішнього вуха

Записатися на обстеження

КТ ЛОР органів

Увага! Ціни можуть бути змінені. Будь ласка, уточнюйте актуальні ціни під час запису.

ОбстеженняЦіна, грн.
КТ м’яких тканин шиї з контрастом3 200₴
КТ придаткових пазух носа1 400₴
КТ пірамідок скроневих кісток (середнє, внутрішнє вухо, соскоподібний відросток)1 400₴
КТ-пошук конкрементів слинних проток (слино-кам’яна хвороба, калькульозний сіалоаденіт)1 400₴

Вас також може зацікавити:

КТ скроневих кісток та середнього вуха – це сучасне дослідження структур з метою оцінки структур скроневих кісток та середнього вуха, а також підтвердження чи спростування наявності патології. КТ внутрішнього та середнього вуха – це інформативне дослідження з метою оцінки цілісності структур, виявлення патологічного субстрату чи оцінки варіантів розвитку структур.

Перед дослідженням наш фахівець проведе опитування на наявність протипоказань до дослідження, а також попросить вас надати медичну інформацію, яка відображатиме історію хвороби, якщо вона є. До цього переліку входять виписки, результати попередніх досліджень, направлення від лікаря із зазначеним попереднім діагнозом та клінічним завданням. Після опитування ви можете залишити ваші речі у роздягальні, цінні речі скласти у сейф. Потім наш рентген-лаборант проведе вас до зали комп'ютерної томографії. Вам допоможуть лягти на стіл, який просунеться трохи вперед таким чином, щоб ваші вуха та скроневі кістки опинилися в зоні сканування. Наш сучасний комп'ютерний томограф Siemens має широку внутрішню трубу, сканування проводиться швидко (1-3 хвилини). Після сканування наш рентгенолаборант допоможе вам встати зі столу та проведе у роздягальню. За готовністю результати КТ прийдуть вам та вашому лікарю на електронну пошту (віртуальна плівка, висновок, архів даних з диска).

КТ внутрішнього та середнього вуха – це інформативне дослідження з метою оцінки цілісності структур, виявлення патологічного субстрату чи оцінки варіантів розвитку структур.

Одним із методів діагностики скроневих кісток та середнього вуха, а також внутрішнього та середнього вуха є комп'ютерна томографія. Даний інструмент дуже інформативний і швидкий, і може бути рекомендований вашим лікарем.

КТ і МРТ вуха призначаються вашим лікарем при різних клінічних завданнях. Дані дослідження взаємодоповнюють, але не взаємовиключні.
КТ вуха – метод променевої діагностики, протипоказаний вагітним та дітям. Метод вибору для візуалізації скроневої кістки та слухової кісточки, диференціальної діагностики пухлин середнього вуха.
МРТ вуха – не променевий метод діагностики, безпечний для дітей, за направленням лікаря може бути проведений вагітним. Метод вибору для оцінки поширеності процесу за межі скроневої кістки, залежності процесу у вусі від процесів у головному мозку або навпаки, оцінки рідинних структур внутрішнього вуха

КТ скроневих кісток та середнього вуха – це сучасне дослідження структур з метою оцінки структур скроневих кісток та середнього вуха, а також підтвердження чи спростування наявності патології.


Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393