мрт малого таза
МРТ органів малого таза

МРТ органів малого таза – один з найточніших методів діагностики, який дозволяє визначити характер патологічного процесу, його локалізацію, взаємозв’язок з сусідніми органами, анатомічний стан внутрішніх органів малого таза. Це обстеження дозволяє у жінок оцінити стан матки та яєчників, оглядово сечовий міхур.

 

Які основні показання до проведення МРТ малого тазу і з якого віку можна робити МРТ?

Дане дослідження можна виконувати жінкам в абсолютно будь-якому віці. Безальтернативний вибір для дівчаток та дівчат, які відчувають страх або дискомфорт при трансвагінальному УЗД. МРТ не вимагає введення датчика в піхву, пацієнтка просто лежить (в одноразовому або спеціальному одязі) в томографі.

Записатися на прийом

Показання до МРТ малого таза:

– необхідність отримати додаткову інформацію про знахідки на УЗД
– аномалії розвитку
– новоутворення
– запальні та інфекційні захворювання
– травматичні ушкодження
– оцінка ефективності різних методів лікування (хіміотерапії, променевої терапії, оперативного втручання)

Важливо! МРТ – це не метод самодіагностики. Тільки лікар після збору анамнезу та первинного огляду може призначити необхідний вид діагностики, частіш за все методом узгодження з рентгенологом.

 

Чи потрібно готуватися і чи важлива підготовка до МРТ малого тазу?

Так. Без підготовки провести якісну МРТ буде складно. Проведення дослідження рекомендується на 7-12 день менструального циклу, можливе проведення дослідження в другу фазу циклу, дослідження не проводиться в період менструацій. Вам необхідно ще під час запису підрахувати, який день менструального циклу потрапляє на день виконання обстеження. Винятки у вигляді відсутності менструального циклу, майбутньої термінової операції, у багатьох онкологічних питаннях (уточнюйте у наших операторів).

Підготовка до МРТ малого таза:

– Напередодні обстеження необхідно очистити пряму кишку очисною клізмою і за 50 хвилин до обстеження випити «Но-шпа» 3 таблетки.
– Якщо обстеження виконується з контрастом, за 2 години не пити і не їсти.
– Якщо у Вас є результати попередніх гінекологічних досліджень/біопсії/гістології/УЗД/КТ/МРТ, обов’язково візьміть їх з собою (КТ/МРТ – візьміть ДИСК!)
Навіщо? Пояснюємо у статті за посиланням.

Записатися на прийом

Це допоможе більш чітко спланувати обсяг обстеження, вибрати і виконати необхідні програми сканування. Рентгенолог зможе отримати більше даних і сформувати більш точний висновок.

Контрастування

МРТ малого таза є високоінформативним дослідженням, яке є основою плану подальшого лікування. МРТ з контрастом проводиться при підозрі на об’ємні новоутворення. Контраст – це спеціальний препарат, у складі якого є гадоліній, що допомагає краще візуалізувати і оцінити пухлину. Контрастний препарат вводять внутрішньовенно перед обстеженням. Це безпечна процедура, легко переноситься, не викликає реакцій (як при використанні йодовмісних контрастів), гадоліній повністю виводиться з організму протягом доби.

 Обладнання

В діагностичних центрах М24 МРТ малого таза проводиться на новому потужному обладнання Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 Т, який є флагманом напряму МРТ. Томографи перебувають на цілодобовому дистанційному моніторингу фахівців Siemens у Німеччині та власної інженерної служби М24. Також двічі на рік інженерна служба Siemens проводить технічне обслуговування нашого обладнання.

Записатися на прийом

Переваги МРТ малого таза в М24:

– нове потужне обладнання
– протоколи сканування відповідно до міжнародних вимог
– анестезіологічний супровід
– висококваліфікована команда
– спілкування з лікарем за результатами дослідження
– зручне отримання результатів на е-пошту

 

Перейти на сторінку «Прейскурант МРТ»

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок