мрт малого таза
МРТ органів малого таза

МРТ органів малого таза – один з найточніших методів діагностики, який дозволяє визначити характер патологічного процесу, його локалізацію, взаємозв’язок з сусідніми органами, анатомічний стан внутрішніх органів малого таза. Це обстеження дозволяє у жінок оцінити стан матки та яєчників, оглядово сечовий міхур.

 

Які основні показання до проведення МРТ малого тазу і з якого віку можна робити МРТ?

Дане дослідження можна виконувати жінкам в абсолютно будь-якому віці. Безальтернативний вибір для дівчаток та дівчат, які відчувають страх або дискомфорт при трансвагінальному УЗД. МРТ не вимагає введення датчика в піхву, пацієнтка просто лежить (в одноразовому або спеціальному одязі) в томографі.

Записатися на прийом

Показання до МРТ малого таза:

– необхідність отримати додаткову інформацію про знахідки на УЗД
– аномалії розвитку
– новоутворення
– запальні та інфекційні захворювання
– травматичні ушкодження
– оцінка ефективності різних методів лікування (хіміотерапії, променевої терапії, оперативного втручання)

Важливо! МРТ – це не метод самодіагностики. Тільки лікар після збору анамнезу та первинного огляду може призначити необхідний вид діагностики, частіш за все методом узгодження з рентгенологом.

 

Чи потрібно готуватися і чи важлива підготовка до МРТ малого тазу?

Так. Без підготовки провести якісну МРТ буде складно. Проведення дослідження рекомендується на 7-12 день менструального циклу, можливе проведення дослідження в другу фазу циклу, дослідження не проводиться в період менструацій. Вам необхідно ще під час запису підрахувати, який день менструального циклу потрапляє на день виконання обстеження. Винятки у вигляді відсутності менструального циклу, майбутньої термінової операції, у багатьох онкологічних питаннях (уточнюйте у наших операторів).

Підготовка до МРТ малого таза:

– Напередодні обстеження необхідно очистити пряму кишку очисною клізмою і за 50 хвилин до обстеження випити «Но-шпа» 3 таблетки.
– Якщо обстеження виконується з контрастом, за 2 години не пити і не їсти.
– Якщо у Вас є результати попередніх гінекологічних досліджень/біопсії/гістології/УЗД/КТ/МРТ, обов’язково візьміть їх з собою (КТ/МРТ – візьміть ДИСК!)
Навіщо? Пояснюємо у статті за посиланням.

Записатися на прийом

Це допоможе більш чітко спланувати обсяг обстеження, вибрати і виконати необхідні програми сканування. Рентгенолог зможе отримати більше даних і сформувати більш точний висновок.

Контрастування

МРТ малого таза є високоінформативним дослідженням, яке є основою плану подальшого лікування. МРТ з контрастом проводиться при підозрі на об’ємні новоутворення. Контраст – це спеціальний препарат, у складі якого є гадоліній, що допомагає краще візуалізувати і оцінити пухлину. Контрастний препарат вводять внутрішньовенно перед обстеженням. Це безпечна процедура, легко переноситься, не викликає реакцій (як при використанні йодовмісних контрастів), гадоліній повністю виводиться з організму протягом доби.

 Обладнання

В діагностичних центрах М24 МРТ малого таза проводиться на новому потужному обладнання Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 Т, який є флагманом напряму МРТ. Томографи перебувають на цілодобовому дистанційному моніторингу фахівців Siemens у Німеччині та власної інженерної служби М24. Також двічі на рік інженерна служба Siemens проводить технічне обслуговування нашого обладнання.

Записатися на прийом

Переваги МРТ малого таза в М24:

– нове потужне обладнання
– протоколи сканування відповідно до міжнародних вимог
– анестезіологічний супровід
– висококваліфікована команда
– спілкування з лікарем за результатами дослідження
– зручне отримання результатів на е-пошту

 

МРТ внутрішніх органів

Увага! Ціни можуть бути змінені. Будь ласка, уточнюйте актуальні ціни під час запису.
МРТ внутрішніх органів без контрасту

Ціна
МРТ прямої кишки
Ціна4 800

Комплексна МРТ: органи черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) + жовчовивідні протоки (безконтрастна холангіопанкреатографія, 3D реконструкція)
Ціна5 100

МРТ сечового міхура
Ціна4 800

Комплексна МРТ: органи черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова залоза) + нирки та наднирники
Ціна5 100

МРТ середостіння
Ціна4 800

МРТ органів черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова залоза)
Ціна4 800

МРТ нирок та наднирників
Ціна4 600

Комплексна МРТ: органи черевної порожнина (печінка, підшлункова залоза, селезінка) + нирки та наднирники + жовчовивідні протоки (безконтрастна холангіопанкреатографія, 3D реконструкція)
Ціна6 100

МРТ органів малого таза жіночого (матка та яєчники, оглядово сечовий міхур)
Ціна4 800

МРТ внутрішніх органів з контрастом

Ціна
МРТ нирок та наднирників з контрастом
Ціна6 900

МРТ органів черевної порожнини з контрастом (печінка, селезінка, підшлункова залоза)
Ціна6 900

Комплексна МРТ з контрастом: органи черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова залоза) + нирки та наднирники
Ціна7 600

Комплексна МРТ з контрастом: органи черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) + жовчовивідні протоки (безконтрастна холангіопанкреатографія, 3D реконструкція)
Ціна7 600

МРТ сечового міхура з контрастом
Ціна7 600

МРТ передміхурової залози з контрастом
Ціна7 600

Комплексна МРТ з контрастом: передміхурова залоза + кістки таза
Ціна8 600

МРТ органів малого таза жіночого з контрастом (матка, яєчники та оглядово сечовий міхур)
Ціна7 600

Комплексна МРТ з контрастом: органи черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) + нирки та наднирники + жовчовивідні протоки (безконтрастна холангіопанкреатографія, 3D реконструкція)
Ціна8 100

МРТ прямої кишки з контрастом
Ціна7 600

МРТ середостіння з контрастом
Ціна7 600

Медична послуга: введення контрастного засобу “Примовіст”
Ціна4 000

МРТ зони малого таза чоловічого з контрастом
Ціна7 600

МРТ зони малого таза жіночого з контрастом
Ціна7 600


МРТ органів малого тазу — один із найточніших методів діагностики, що дозволяє визначити характер патологічного процесу, його локалізацію, взаємозв'язок із сусідніми органами, анатомічний стан внутрішніх органів малого тазу. Це обстеження дозволяє у жінок оцінити стан матки та яєчників, сечовий міхур.

МРТ органів малого тазу жінок дозволяє оцінити матку, придатки та сечовий міхур. МРТ органів малого тазу чоловіків дозволяє оцінити передміхурову залозу та сечовий міхур.

Сканування при МРТ органів малого тазу триває 30 хвилин.

МРТ малого тазу – неінвазивна, безболісна та швидка процедура.
Після прибуття до центру підійдіть до рецепції та повідомте наших адміністраторів про це. Наші адміністратори проведуть стандартне анкетування та уточнять організаційні питання. Далі медичний персонал запросить вас до роздягальні, де ви докладніше зможете розповісти про свої скарги, надати результати попередніх досліджень, виписки, змінити одяг. Надання достовірної інформації допоможе нам провести максимально якісну та інформативну діагностику.
Після розмови вас запросять до зали, де проводиться сканування. Вам потрібно лягти на стіл томографа. Наші спеціалісти використовують спеціальний девайс – Body котушку, яка накладається зверху на зону малого тазу. Стіл томографа буде рухатися всередину основної частини девайса, поки частина тіла, що обстежується, не опиниться в потрібній точці. Корпус апарата відкритий з двох сторін, а також для додаткового комфорту пацієнта є груша, яку можна натиснути при виникненні дискомфорту, і дослідження відразу буде зупинено.
МРТ малого тазу триває до 30 хвилин. Процедура абсолютно безболісна та комфортна.
Після проведення дослідження ви можете залишити центр, про готовність результатів МРТ ми повідомимо вас про СМС-повідомлення.
Результати в електронному вигляді (висновок, віртуальна плівка та посилання на дані з диска) надійдуть автоматично на електронну пошту, яку ви вкажете під час реєстрації.
Оригінали результатів МРТ (плівка, висновок, диск) можна забрати по готовності до діагностичного центру протягом 60 днів з дати обстеження.

За дві години до МРТ органів малого тазу рекомендовано виключити вживання їжі та рідини.

МРТ малого тазу – високоінформативне дослідження, що є основою плану подальшого лікування. МРТ із контрастом проводиться за підозри на об'ємні новоутворення. Контраст – це спеціальний препарат, у складі якого є гадоліній, що допомагає краще візуалізувати та оцінити пухлину. Контрастний препарат вводиться внутрішньовенно лікарем-анестезіологом перед обстеженням. Це безпечна процедура, що легко переноситься, не викликає реакцій (як при використанні йодовмісних контрастів), гадолиній повністю виводиться з організму протягом доби.

    Підготовка до МРТ малого тазу:
  • - Увечері напередодні обстеження необхідно очистити пряму кишку мікроклізмою "Норгалакс" чи аналогічною.
  • - Перед МРТ спорожнити сечовий міхур.
  • - Якщо обстеження виконується з контрастом, за 2 години не пити та не їсти. А також попередньо здати аналіз крові на креатинін, повідомити результат нам по телефону та взяти оригінал результату із собою до центру.
  • - Якщо у Вас є результати попередніх досліджень/біопсії/гістології/УЗД/КТ/МРТ, обов'язково візьміть їх із собою (КТ/МРТ — візьміть ДИСК!)

Якщо обстеження виконується з контрастом, за 2 години не можна пити та їсти.

Проведення дослідження МРТ органів малого тазу рекомендується на 7-12 день менструального циклу, можливе проведення дослідження у другу фазу циклу, дослідження не проводиться у період менструацій. Вам необхідно під час запису підрахувати, який день менструального циклу потрапляє на день виконання обстеження. Винятки у вигляді відсутності менструального циклу, майбутньої термінової операції у багатьох онкологічних питаннях (уточнюйте у наших операторів).

Зворотній зв'язок

Тут ви можете залишити свій відгук (побажання, зауваження). Будемо вдячні за розгорнуту відповідь (де це доречно),  а також якщо Ви залишите свої контакти,  щоб ми могли зв'язатися з Вами при необхідності

Заповніть форму

І ми передзвонимо Вам

Запис на МРТ Запис на КТ Запис на Рентген Замовити дзвінок +380443923393